Aktualności
W dniach 26-27 maja br. odbędzie się XX Krajowa Pielgrzymka Sołtysów i Środowisk Wiejskich do Sanktuarium Maryjnego w Licheniu.
W niedzielę 29 kwietnia br. w kościele parafialnym w Koninie odbędzie się spektakl zatytułowany "Księga Hioba".
Początek spektaklu: godz. 19.00. Wstęp wolny.
Jeśli szukasz w życiu czegoś więcej – przyjdź ! 22.04 - niedziela - godz. 19:00. Parafia p.w. Narodzenia NMP i św. Jana Apostoła i Ewangelisty we Włocławku, ul. Robotnicza 3
28 III 2012 - zapraszamy na konferencję regionalną pt. „Rodzina. Praca. Świętowanie” z okazji VIII Narodowego Dnia Świętości Życia. Patronat Honorowy nad konferencją objęli: J.E. Biskup Włocławski Wiesław Alojzy Mering i Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki.
Diecezjalne Duszpasterstwo Rodzin i Wydział Duszpasterstwa Ogólnego zapraszają do udziału w Diecezjalnym Dniu Świętości Życia, który odbędzie się 25 III br. we Włocławku.
Diecezjalny Duszpasterz Inteligencji ks. Mateusz Kierzkowski serdecznie zaprasza wszystkich członków i sympatyków Klubu Inteligencji Katolickiej na rekolekcje wielkopostne w dn. 09–11 marca br. (piątek–niedziela).
Zaproszenie do wzięciu udziału w Rejonowym Spotkaniu Młodzieży w dniu 03 marca 2012r. w parafii pw. Narodzenia NMP i św. Jana Apostoła i Ewangelisty we Włocławku.
Wydział Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej Włocławskiej organizuje kurs dla kandydatów na Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej.
W związku z VIII Narodowym Dniem Życia pod hasłem "Rodzina. Praca. Świętowanie"* ogłaszamy konkurs fotograficzny dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych pt. "Rodzinna niedziela".
W związku z VIII Narodowym Dniem Życia pod hasłem "Rodzina. Praca. Świętowanie"* ogłaszamy konkurs literacko - geograficzny pt. "Podróż mojego życia".
W związku z VIII Narodowym Dniem Życia pod hasłem "Rodzina. Praca. Świętowanie"* ogłaszamy konkursy plastyczne.
Krajowe Duszpasterstwo Rolników serdecznie zaprasza w dniach 27.02.–01.03.2012 r. do Centrum Animacji Misyjnej Księży Pallotynów w Konstancinie-Jeziornej na rekolekcje dla Duszpasterzy Rolników.
© Copyright 2012. Wydział Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej we Włocławku [Realizacja: MKM ]