Całodzienne Adoracje Najświętszego Sakramentu (PARAFIE)

CAŁODZIENNA ADORACJA

ROK 2017

STYCZEŃ

02.01

Konin, SS. Benedyktynki -św. Maksymiliana        

03.01

Tubądzin

04.01

Czerniewice

05.01

Koło, Podwyższenia Krzyża Św.

06.01

OBJAWIENIE PAŃSKIE

07.01

Konin, SS. Benedyktynki - ul. Portowa

 

 

09.01

Grodzisko

10.01

Konin, św. Bartłomieja

11.01

Włocławek, Zbawiciela

12.01

Sieradz, Wszystkich Świętych

13.01

Radziejów, Wniebowzięcia NMP

14.01

Warta, SS. Bernardynki

 

 

16.01

Kłodawa

17.01

Izbica Kuj.

18.01

Lipno, Wniebowzięcia NMP

19.01

Koło, św. Bogumiła

20.01

Janiszewice

21.01

Ciechocinek, SS. Orionistki

 

 

23.01

Kowal

24.01

Tuliszków

25.01

Ciechocinek

26.01

Koło, Klasztor OO. Franciszkanów

27.01

Wilamów

28.01

                                Uniejów, SS. Wspólnej Pracy                                   

 

 

30.01

Konin, św. Faustyny

LUTY

01.02

Śmiłowice

02.02

Włocławek, SS. Wspólnej Pracy - Nowicjat

03.02

Włocławek, Chrystusa Króla

04.02

Sieradz, św. Urszuli Ledóchowskiej

 

 

06.02

Broniewo

07.02

Ciechocinek, SS. Wspólnej Pracy

08.02

Kłocko

09.02

Barłogi

10.02

Konin, św. M. Magdaleny

11.02

Ciechocinek, SS. Honoratki - Warzelniana

 

 

13.02

Brzezie

14.02

Koło, M.B. Częstochowskiej

15.02

Babiak

16.02

Nieszawa

17.02

Topólka

18.02

Licheń, SS. Imienia Jezus

 

 

20.02

Smólnik

21.02

Turek, św. Barbary

22.02

Brudnowo

23.02

Białków

24.02

Bronisław

25.02

Konin, SS. Nazaretanki          

 

 

27.02

Szadek

28.02

Zygry

                       MARZEC                   

01.03

ŚRODA POPIELCOWA      

02.03

Konin, św. Maksymiliana

03.03

Charłupia Mała

04.03

Kazimierz Biskupi – klasztor

 

 

06.03

Sompolno

07.03

Koło, SS. Orionistki – Dom Opieki

08.03

Koneck

09.03

Błenna

10.03

Bierzwienna

11.03

Włocławek, SS. Karmelitanki

 

 

13.03

Czernikowo

14.03

Bobrowniki

15.03

Aleksandrów Kuj., Przemien. Pańskiego

16.03

Boleszczyn

17.03

Kościelna Wieś

18.03

Chodecz, SS. Wspólnej Pracy

 

 

20.03

Dęby Szlacheckie

21.03

Włocławek, św. Józefa

22.03

Choceń

23.03

Lubotyń

24.03

Wielenin

25.03

Włocławek, NMP Królowej Polski

 

 

27.03

Spycimierz

28.03

Stare Miasto

29.03

Brdów

30.03

Broniszewo

31.03

Drużbin

KWIECIEŃ

01.04

Zduńska Wola, SS. Orionistki

 

 

03.04

Sieradz, Najświętszego Serca Jezusowego

04.04

Ciechocin

05.04

Posada k. Konina

06.04

Kazimierz Biskupi, Kameduli - Bieniszew

07.04

Włocławek, M.B. Fatimskiej

08.04

Lubraniec

 

 

10.04

Aleksandrów Kuj., NMP Wspom. Wiernych

11.04

Kuny

12.04

Świnice Warckie

13. 04

TRIDUUM PASCHALNE

14.04

15.04

16.04

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA

17.04

II DZIEŃ ŚWIĄT

18.04

Żychlin

19.04

Góra

20.04

Rychwał

21.04

Głuchów

22.04

Turek, SS. Opatrzności Bożej

 

 

24.04

Wągłczew

25.04

Białotarsk

26.04

Korczew

27.04

Turek, Najświętszego Serca Jezusa

28.04

Lekarzewice

29.04

Grodziec

 

 

MAJ

01.05

Włocławek, Kaplica w Domu XX Emeryt.

02.05

Konin, NMP Królowej Polski

03.05

UROCZ. NMP KRÓLOWEJ POLSKI

04.05

Brześć Kuj.

05.05

Russocice

06.05

Ciechocinek, SS. Rodziny Maryi

 

 

08.05

Racięcice

09.05

Dębno Królewskie

10.05

Chodecz

11.05

Brudzew Kolski

12.05

Turek - Obrzębin,  M.B. Fatimskiej

13.05

Lubień Kuj., SS. Rodziny Maryi

 

 

15.05

Ostrowąs

16.05

Dobra

17.05

Ciepień

18.05

Pęczniew

19.05

Włocławek, Narodz. NMP i św. Jana Ew.

20.05

Włocławek, SS. Honoratki

 

Dobrzejewice

22.05

 

23.05

Konin, Miłosierdzia Bożego

24.05

Siedlątków

25.05

Aleksandrów Kuj., Ks. Salezjanie

26.05

Sławsk

27.05

Włocławek, SS. Orionistki           

 

 

29.05

Włocławek, św. Jana

30.05

Bytoń

31.05

Powiercie

CZERWIEC

01.06

Dąbrowa Wielka

02.06

Zduńska Wola, św. Antoniego

03.06

Wieniec Zdrój, SS. Szarytki

 

 

05.06

Konin, św. Wojciecha

06.06

Dobrów          

07.06

Małyń

08.06

Lubomin

09.06

Działyń

10.06

Włocławek, SS. Albertynki

 

 

12.06

Lipno, bł. M. Kozala

13.06

Cetty

14.06

Czarne

15.06

BOŻE CIAŁO

16.06

Kuchary Kościelne

17.06

Włocławek, SS. Rodziny Maryi

 

 

19.06

Kijowiec

20.06

Rossoszyca

21.06

Boniewo

22.06

Galew

23.06

Dobre

24.06

Włocławek, SS. Sercanki (Serca Jezus.)

 

 

26.06

Miłkowice

27.06

Brzeźno k. Konina

28.06

Charłupia Wielka

29.06

Włocławek, św. Maksymiliana

30.06

Kazimierz Biskupi

LIPIEC

01.07

Ciechocinek, Kaplica w Domu XX Emer.

 

 

03.07

Licheń

04.07

Włocławek, Wszystkich Świętych

05.07

Grzegorzew

06.07

Osięciny

07.07

Lubicz Górny

08.07

Zduńska Wola, SS. Wspólnej Pracy

 

 

10.07

Mąkoszyn

11.07

Skulsk

12.07

Grabkowo

13.07

Karnkowo

14.07

Lisiec Wielki

15.07

Zd.Wola, Kaplica w Ośrodku św. Maksym.

 

 

17.07

Lubanie

18.07

Janiszew

19.07

Lubstów

20.07

Niewiesz

21.07

Kamionacz

22.07

Nieszawa, SS. Serafitki

 

 

24.07

Obrowo

25.07

Połajewo

26.07

Kozy

27.07

Krzymów

28.07

Kramsk

29.07

Koło, SS. Orionistki

 

 

31.07

Sieradz, NMP Królowej Polski

SIERPIEŃ

01.08

Wieniec Zdrój, pw. Miłosierdzia Bożego

02.08

Sędzin

03.08

Łążyn

04.08

Dzierzbin

05.08

Modzerowo

06.08

PRZEMIENIENIE PAŃSKIE - Niedziela

07.08

Chełmno

08.08

Kłótno

09.08

Kikół

10.08

Zduńska Wola, Wniebowzięcia NMP

11.08

Włocławek, SS. Sercanki - ul. Miodowa

 

 

13.08

Włocławek, Katedralna

15.08

WNIEBOWZIĘCIE NMP

16.08

Radziejów, Podwyższenia Krzyża Św.

17.08

Warta, Wniebowzięcia NMP

18.08

Niemysłów

19.08

Włocławek, SS. Wspólnej Pracy - ul. Orla

 

 

21.08

Włocławek, Najświętszego Serca Jezusa

22.08

Kaczki

23.08

Jeziorsko

24.08

Lubstówek

25.08

Chojne

26.08

Aleksandrów Kuj., SS. Służebniczki

 

 

28.08

Pieczew

29.08

Chełmica Duża

30.08

Kościelec Kolski

31.08

Krzywosądz

© Copyright 2012. Wydział Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej we Włocławku [Realizacja: MKM ]