Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej
Do pobrania:
VI Ogólnopolska Pielgrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i Sanktuarium bł. Jana Pawła Kraków – Łagiewniki

W dniu 22 września 2012 roku odbędzie się Ogólnopolska Pielgrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie-Łagiewnikach.

Będzie to szczególna okazja, by zawierzyć posługę Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej Bożemu Miłosierdziu.

Program pielgrzymki przewiduje:
10.45 – Zawiązanie wspólnoty – Bazylika Miłosierdzia Bożego – ks. bp Adam Bałabuch
11.00 – Konferencja – „Przedłużenie miłosiernych dłoni Jezusa” – ks. dr Franciszek Ślusarczyk
11.45 – Przygotowanie do Mszy Świętej
12.00 – Msza św. pod przewodnictwem ks. kard Stanisława Dziwisza
Przerwa
14.00 – Różaniec – tajemnice światła
Przejście do Sanktuarium bł. Jana Pawła II i Centrum Jana Pawła II
Modlitwa przez wstawiennictwo bł. Jana Pawła II i oddanie czci relikwiom – ks. bp Stefan Cichy.
ok. 16.00 – Zakończenie pielgrzymki

Wszystkie szczegóły organizacyjne można znaleźć na stronie internetowej http://nszafarze.org
Do udziału serdecznie zapraszają Organizatorzy: Komisja Episkopatu Polski ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów, której przewodniczy bp. Adam Bałabuch z Świdnicy oraz nadzwyczajni szafarze Komunii św. Archidiecezji Krakowskiej.
Nazwisko, imię, parafia Ustanowiony
Albrecht Przemysław – Bytoń 2008
Balcerowski Marek – Szpetal Górny 2015
Bałdyga Antoni – Wrząca Wielka 2006
Banasiak Michał –  św. Bogumiła Koło 2012
Baranowski Ireneusz – św. Barbary Turek 2012
Bertrandt Piotr – św. Maksymiliana Konin 2012
Biernacki Robert – Błenna 2008
Bilski Mirosław – Miłosierdzia Bożego Konin 2010
Blumensztaj Jacek – Podwyższenia Krzyża Świętego Koło 2013
Błaszkowski Arkadiusz – Lubicz Górny 2013
Bocian Marek – Podwyższenia Krzyża Świętego Koło 2005
Brańka Jacek – Licheń Stary 2015
Broda Adam – Jeziorsko 2007
Bryś Jerzy – św. Maksymiliana Konin 2005
Buchelt Krzysztof – NSPJ Turek 2012
Chabros Tomasz – św. Maksymiliana Konin 2012
Chudzicki Grzegorz – Wróblew 2008
Czajkowski Piotr – św. Maksymiliana  Konin 2012
Czajkowski Waldemar – Wyszyna 2007
Ćwiek Grzegorz – Wyszyna 2007
Ćwiek Krzysztof – Miłosierdzia Bożego Konin 2010
Danielewicz Stanisław – Umień 2004
Dańczak Zbigniew – NMP Królowej Polski Konin 2004
Dąbrowski Michał – św. Maksymiliana Konin 2015
Dąbrowski Wiesław – Ciechocin 2007
Dobosiewicz Bronisław – św. Antoniego Zduńska Wola 2007
Dorabiała Mirosław – Umień 2004
Duszeński Dariusz – św. Jana Włocławek 2007
Feceneć Mariusz – Kazimierz Biskupi 2013
Filipiak Janusz – Korczew 1994
Frącala Ryszard – Galew 2008
Gajda Tomasz – MB Częstochowskiej Koło 2005
Gajewski Janusz – Szpetal Górny 2012
Galemba Leszek – Wrząca Wielka 2006
Gołębiewski Andrzej – Najświętszego Zbawiciela Włocławek 2013
Górczak Michał – Dęby Szlacheckie 2008
Górny Dariusz – Obrowo 2013
Gródziński Włodzimierz – św. Barbary Turek 2013
Gruchot Andrzej – NSPJ Turek 2010
Grudziński Wiesław – św. Bogumiła Koło 2012
Gutowski Paweł – Kazimierz Biskupi 2005
Halczyński Krzysztof –  NSJ Sieradz 2013
Hann Grzegorz – Dęby Szlacheckie 2006
Iwaniak Łukasz – Narodzenia NMP, Charłupia Mała 2015
Iwański Jacek – św. Maksymiliana Zduńska Wola 2008
Jabłoński Piotr – Podwyższenia Krzyża Świętego Koło 2013
Jakóbowski Adam Krzysztof – Lubraniec 2008
Janczak Paweł – św. Bogumiła Koło 2012
Janczak Robert – św. Antoniego Zduńska Wola 2013
Janczewski Piotr – św. Andrzeja Konin-Gosławice 2006
Janecki Łukasz – Grodziec 2013
Jankowski Piotr – MB Częstochowskiej Koło 2004
Jarkowski Janusz – Sadlno 1994
Jarmużewski Jan – Izbica Kujawska 2007
Jasak Dariusz – Kaczki Średnie 2012
Jaśniewicz Donat – Sławsk 2007
Jeneralski Dariusz – Obrowo 2013
Jocz Tomasz – NSJ Sieradz 2010
Jóźwiak Sylwester – Bierzwienna 1994
Juchner Marcin – NSJ Sieradz 2008
Kaczmarek Paweł – Posada 2008
Kalociński Sławomir – Służewo 2012
Kałasa Dawid – Sławsk 2012
Kamiński Marek – św. Maksymiliana Zduńska Wola 2012
Kapica Jacek – Odolion 2008
Karpiński Marcin –  św. Maksymiliana Konin 2013
Kaźmirski Krzysztof – Bobrowniki 2008
Kędzierski Robert – św. Bogumiła Koło 2012
Klimowicz Sylwester – WNMP Zduńska Wola 2010
Klugiewicz Tomasz – Nowogród 2004
Kłaniecki Marek – Osiek Wielki 2004
Kołodziejski Krzysztof – Borysławice Kościelne 2012
Kończalski Grzegorz – Nowogród 2004
Kopaczyk Marek – NSJ Włocławek 2015
Kopczyński Józef – Bobrowniki 2004
Korcz Jacek – Kramsk 2012
Kościelniak Marcin – Kazimierz Biskupi 2013
Kościelski Marek – Miłosierdzia Bożego Konin 2010
Kotas Przemysław – Szpetal Górny 2007
Kotleszka Marek – MB Częstochowskiej Koło 2005
Kowalik Andrzej – Lubicz Górny 2005
Kowalski Franciszek – św. Wojciecha Konin 2004
Kozłowski Andrzej – Russocice 2010
Kropidłowski Tomasz – NMP Królowej Polski Konin 2004
Krygier Tomasz – św. Maksymiliana Konin 2013
Krzyżak Marek – Posada 2013
Krzyżak Radosław – Stare Miasto 2013
Kubiak Mariusz – Sompolno 2005
Kujawa Wojciech – Stare Miasto 2013
Kukawka Ryszard – Kłodawa 2007
Kulda Wiesław – WNMP Zduńska Wola 2010
Kulig Wiesław – Russocice 2010
Kuliński Józef – Szpetal Górny 2004
Kupidura Radosław – św. Maksymiliana Konin 2015
Kupski Jacek – Sadlno 2004
Kupski Piotr – Sadlno 2004
Kusiak Krzysztof –  św. Wojciecha Konin 2005
Kusz Daniel – Brudzew Kolski 2005
Lewandowski Ireneusz – Bierzwienna 2010
Lewandowski Jacek bł. Michała Kozala Lipno 2006
Lipiński Marek – Nowogród 2004
Ludwiczak Tadeusz –  św. Bogumiła Koło 2012
Łazarów Mariusz  Podwyższenia Krzyża Koło 2013
Łazuchiewicz Mariusz Narodzenia NMP Charłupia M. 2015
Łojewski Marek WNMP Zduńska Wola 2010
Łuczak Wojciech – św. Maksymiliana Konin 2005
Malec Jan – Wrząca Wielka 2007
Marciniak Kazimierz – WNMP Włocławek 2004
Matecki Dominik Rzgów 2013
Matuszak Piotr – NMP Królowej Polski Konin 2005
Matuszewski Artur – Umień 2004
Mądrzycki Krzysztof –  Szpetal Górny 2015
Michalak Dawid Rzgów 2013
Michalak Mirosław –  Brudzew Kolski 2007
Michalski Marcin Jeziorsko 2015
Michalski Ryszard –  św. Barbary Turek 2012
Mielczarek Stanisław –  św. Antoniego Zduńska Wola 2013
Migas Krzysztof Licheń Stary 2012
Miszczak Zbigniew – św. Maksymiliana Konin 2013
Morgowski Ireneusz –  Podwyższenia Krzyża Koło 2013
Muszyński Krzysztof –  św. Barbary Turek 2013
Nowak Henryk – NMP Królowej Polski Konin 2007
Nowak Witold – św. Maksymiliana Konin 2012
Nowakowski Łukasz Bądkowo 2015
Nowakowski Tomasz Stare Miasto 2013
Nowicki Błażej Grodziec 2013
Nowik Andrzej – św. Maksymiliana Konin 2005
Oblizajek Paweł – św. Bogumiła  Koło 2008
Okoń Jacek – św. Antoniego Zduńska Wola 2013
Olejniczak Janusz Rzgów 2013
Olejnik Dariusz  – Stare Miasto 2007
Opasiak Ryszard – NMP Królowej Polski Konin 2004
Osmałek Franciszek – św. Wojciecha Konin 2004
Owczarek Michał – WNMP Zduńska Wola 2010
Pacholczyk Jerzy Szpetal Górny 2013
Paliński Bogdan – Dęby Szlacheckie 2008
Papierz Artur – Stare Miasto 2007
Parucki Przemysław – Kramsk 2005
Pawlicki Andrzej – Brudzew Kolski 2007
Pizulski Piotr Uniejów 2015
Pora Krzysztof Szpetal Górny 2013
Puszkiewicz Jan – Sadlno 2004
Rabiega Arkadiusz – św. Maksymiliana Konin 2005
Rachubiński Dariusz św. Maksymiliana Konin 2013
Rakowski Maciej Kazimierz Biskupi 2015
Ratajczyk Krzysztof Kramsk 2015
Reniecki Jacek Szpetal Górny 2013
Roch Waldemar Lubicz Górny 2013
Rogala Marek – św. Wojciecha Konin 2008
Romek Piotr – NSPJ Sieradz 2010
Rosiak Artur – Podwyższenia Krzyża Świętego Koło 2013
Rosiak Maciej – św. Maksymiliana Konin 2007
Rumiński Jerzy – bł. Michała Kozala Lipno 2006
Rutkowski Paweł Kościelec Kolski 2015
Siera Wiesław – św. Barbary Turek 2012
Składanowski Andrzej – NSJ Włocławek 2015
Skowroński Sławomir Kazimierz Biskupi 2015
Skrzypiński Adam – Chełmica Duża 1994
Sławiński Marcin Chodecz 2013
Smolarek Dariusz – Dęby Szlacheckie 2008
Smolarz Jarosław –  św. Maksymiliana Konin 2013
Smoliński Józef – Wyszyna 2007
Sochacki Radosław Kościelec Kolski 2015
Sosiński Grzegorz – Galew 2008
Steckiewicz Sebastian – św. Bogumiła Koło 2005
Stefanowski Marcin – św. Bogumiła Koło 2012
Stefański Jarosław Bogumił Uniejów 2015
Stolarski Tomasz – św. Andrzeja Konin-Gosławice 2007
Sulkowski Marcin – Sławsk 2007
Suski Mirosław Wieniec Zdrój 2015
Szczepański Rober –  Straszewo 2012
Szkudlarek Marcin – Kramsk 2010
Szulc Jarosław – Szpetal Górny 2004
Szura Artur – Odolion 2008
Szwaczkowski Robert – NSJ Włocławek 2015
Szymaniak Bogusław – NSPJ Turek 2012
Szymański Jerzy – Najświętszego Zbawiciela Włocławek 2013
Szynkiewicz Mirosław Działyń 2007
Tarnowski Sławomir – Kłótno 2004
Tomczak Dariusz – MB Częstochowskiej Koło 2004
Tomczyk Cezary – Podwyższenia Krzyża Świętego Koło 2013
Tomczyk Henryk – Brudzew Kolski 2008
Wajman Grzegorz – św. Antoniego Zduńska Wola 2013
Walczak Bogumił – św. Bogumiła Koło 2008
Wasiak Waldemar–  WNMP Zduńska Wola 2012
Wawryk Kazimierz – Licheń Stary 2012
Wawrzyniak Daniel – Chełmica Duża 2010
Wędołowski Stanisław – Najświętszego Zbawiciela Włocławek 2013
Węgliński Józef – NMP Królowej Polski Konin 2007
Wichrowski Piotr – Lubraniec 2012
Winiecki Marek – św. Maksymiliana Konin 2006
Wiśniewski Jarosław – Izbica Kujawska 2007
Wiznerowicz Tomasz – Lubicz Górny 2013
Włodarczyk Wacław – Posada 2006
Wojciechowski Marian – Ducha Świętego Włocławek 2005
Wojewoda Krzysztof – Stare Miasto 2006
Wojtczak Przemysław – Choceń 2006
Woźniak Jakub – Dobre 2015
Wróbel Karol – NMP Królowej Polski Konin 2007
Zawadka Krzysztof – Szpetal Górny 2004
Zborowski Stanisław – Dobrów 2005
Zemlak Antoni – NSJ Włocławek 2013
Zieliński Jan – NSJ Włocławek 2013
Zieliński Krzysztof – św. Teresy Konin 2015
Zimnowłocki Krzysztof – św. Floriana Uniejów 2015
Zubielik Małgorzata – Ducha Świętego Włocławek 2010
Zygmunt Krzysztof – NMP Królowej Polski Konin 2006
© Copyright 2012. Wydział Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej we Włocławku [Realizacja: MKM ]